مدیریت مصرف اینترنت با بسته های جدید اینترنت آسیاتك

مدیریت مصرف اینترنت با بسته های جدید اینترنت آسیاتك

آتی جو: با ارائه سرویس های متنوع اینترنت، مشتركین آسیاتك از این پس می توانند با عنایت به الگوی مصرف اینترنت خود و خانواده، نسبت به خرید سرویس های متناسب با نیازشان اقدام نمایند.به گزارش آتی جو به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی شركت آسیاتك، این شركت در امتداد بهبود ارائه خدمات به مشتركین خود در جهت خرید سرویس های متناسب با میانگین مصرف، سه نوع سرویس جدید (نقره ای، برنزی پر حجم و برنزی كم حجم) و چند بسته و گیگ باكس جذاب را طراحی و عرضه نموده است.
بر اساس این خبر، «سرویس نقره ای آسیاتك»، بیشتر مناسب مشتركین پر مصرف ( استفاده كنندگان سایت های VOD یا IPTV، طرفداران دانلود های پر حجم و غیره ) می باشد و دارای حجم ترافیك بالا به همراه سرعت های متنوع است.
از پر اهمیت ترین مزایای «سرویس نقره ای آسیاتك»، می توان به برخورداری مشتركین از سطح بالاتری از كیفیت پشتیبانی خدمات، استفاده از سرویسی با ۹۹درصد ضریب در دسترس بودن، برخورداری از امتیاز بالا در باشگاه مشتریان و قرار داشتن در اولویت بالاتر در تماس مشترك با پشتیبانی آسیاتك اشاره نمود. گفتنی است برمبنای مصوبه ۱۷۷ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارتقاء سطح كیفیت خدمات از ۹۸ به ۹۹درصد، بسیار حائز اهمیت بوده و شركت های دست یافته به این درجه كیفی می توانند از مزایای مناسبی برخوردار شوند.
«سرویس برنزی پرحجم آسیاتك» نیز گروه وسیعی از مشتركین این شركت را در بر می گیرد. سرویس برنزی پر حجم آسیاتك برای مشتركینی مناسب می باشد كه نیاز به حجم ترافیك بالا داشته و سرعت قابل قبول، كیفیت خدمات سرویس به همراهی پشتیبانی با سطح كیفی مناسب و ضریب دسترسی ۹۸درصد نیازهای ایشان را برآورده می سازد.
دسته سوم سرویس های جدید آسیاتك با نام «سرویس برنزی كم حجم» است كه با تخفیف ۵۰ درصدی نسبت به مصوبه های موجود و با سطح مناسب كیفیت پشتیبانی خدمات و ۹۸ درصد ضریب در دسترس بودن، طراحی شده و در اختیار مشتركین قرار گرفته است.
«سرویس برنزی كم حجم» ویژه مشتركینی است كه دارای مصرف ترافیك پائین تری بوده و با عنایت به الگوی مصرف اینترنت خود، نیاز به سرویس هایی با تعرفه به صرفه اقتصادی و بهینه دارند.
شركت آسیاتك با توجه به روش های مصرف اینترنت مشتركین خود، پنج بسته و گیگ باكس جدید و جذاب را نیز طراحی نموده و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.
گروه اول كه با نام «حجم اضافه عادی» مشخص شده، مقدار حجم دلخواه مشترك با هزینه هر گیگ ۱۰۰۰ تومان، تا اختتام مدت زمان سرویس و شبانه روزی قابل استفاده بوده و به حجم بسته اصلی سرویس اضافه می شود.
«گیگ باكس»، نام بسته دیگری است كه دارای محدودیت در زمان استفاده بوده و مشتركین از لحظه خرید، مدت زمان مشخصی وقت دارند تا آنها را استفاده كنند. گیگ باكس از زمان خرید اولویتِ یكِ مصرف مشترك خواهد بود و با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود.
گروه سوم از بسته های جذاب آسیاتكی، «بسته های ساعت خاص صبحانه، عصرانه و شبانه» هستند كه از نظر ساختاری شبیه گیگ باكس بوده، ولی در بازه های زمانی مشخصی در طول ۲۴ ساعت قابل استفاده خواهند بود.
چهارمین گروه از بسته های آسیاتكی، «گیگ باكس آخر هفته» هستند كه صرفا در ایام پنجشنبه و جمعه قابل استفاده خواهند بود.
«افزونه ی حجم شبانه» بعنوان پنجمین گروه از بسته های آسیاتك، حجم اضافه ای است كه مطابق با دوره زمانی سرویس اصلی فعال می شود و فقط همزمان با خرید یا تمدید سرویس اصلی قابلیت انتخاب، خرید و فعالسازی دارد.
شركت آسیاتك بعنوان یكی از برترین اپراتورهای ارتباطات ثابت كشور، با هدف ارتقاء سطح ارتباطی كاربران خود سرویس های متنوعی را طراحی و عرضه نموده است و مشتركین محترم می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و خرید این سرویس ها، به آدرس ecare.asiatech.ir بازگشت نمایند.


منبع:

1398/05/30
15:27:51
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آتی جو