در هفته پژوهش؛

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد

به گزارش آتی جو دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری و مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم از برگزاری هفته پژوهش امسال با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید اطلاع داد.به گزارش آتی جو به نقل از وزارت علوم، عبدالساده نیسی با بیان این خبر تصریح كرد: هفته پژوهش و فناوری سال جاری از ۲۳ الی ۲۹ آذرماه سال جاری برگزار می شود.
نیسی درمورد نامگذاری روزهای این هفته خاطرنشان كرد: روز شنبه ۲۳ آذرماه اولین روز این هفته با عنوان «پژوهش و فناوری: مدرسه، دانشگاه و جامعه» نام گذاری شده كه در این روز مراسم زنگ پژوهش، تقدیر از دانش آموزان نمونه و بازدید از دانشگاه ها، صنایع و مراكز تولیدی صورت خواهد گرفت.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، اظهار داشت: ۲۴ آذر ماه كه دومین روز هفته پژوهش و فناوری است با عنوان «پژوهش، فناوری و توسعه ملی» نام گذاری شده است و برنامه هایی توسط دستگاه های اجرایی با رویكرد توسعه ملی در این روز برگزار می گردد.
دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری تصریح كرد: سومین روز این هفته مورخ ۲۵ آذرماه «گام دوم در پژوهش و فناوری» نام دارد و برگزاری مراسم هفته پژوهش و فناوری توسط دستگاه های اجرایی با رویكرد بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می گردد.
نیسی در ادامه اظهار داشت: ۲۶ آذرماه هم با عنوان «پژوهش، فناوری و رونق تولید» نام گذاری شده است و افتتاح بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و همینطور تجلیل از پژوهشگران، كارآفرینان، ایده های برتر و استان های برتر انتخاب شده از برنامه های این روز می باشد.
مدیركل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تصریح كرد: روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه مصادف با پنجمین روز هفته پژوهش، بعنوان «پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی» انتخاب شده و ۲۸ آذرماه و ششمین روز این هفته با عنوان «پژوهش، فناوری، مشاركت ملی» نام گذاری شده است.
نیسی اظهار داشت: در آخرین روز هفته پژوهش كه روز جمعه ۲۹ آذرماه است آیین اختتامیه بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار برگزار می شود.
وی تصریح كرد: بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار هم همزمان با هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

1398/07/21
23:12:37
5.0 / 5
4222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آتی جو