تا ۳ سال دیگر؛

ژاپن صاحب سرویس تاكسی هوایی می شود

ژاپن صاحب سرویس تاكسی هوایی می شود

آتی جو: ولوكوپتر و ژاپن ایرلاینز تصمیم دارند تا 3 سال دیگر سرویس تجاری تاكسی هوایی را در این كشور ارائه نمایند.



به گزارش آتی جو به نقل از نیواطلس، شرکت ولوکوپتر خودروی پرنده اش را در دبی، سنگاپور، هلسینکی و آلمان آزمایش کرده است. حالا این شرکت تصمیم دارد سرویس تاکسی هوایی را راه اندازی کند و برای این منظور توافقنامه ای با شرکت «ژاپن ایرلاینز» امضا نموده است.
به عبارت دیگر ولوکوپتر تصمیم دارد سرویس تجاری تاکسی هوایی را تا چند سال دیگر در این کشور ارائه نماید.
ولوکوپتر امیدوار است با تاکسی هوایی برقی خود که ۱۸ پروانه دارد، افراد را در مراکز شلوغ شهری جابجا کند و بعنوان یک گزینه حمل و نقل پاک آلودگی هوا را کم کند.
تاکسی هوایی این شرکت می تواند کالا یا ۲ مسافر را در مسافت ۳۵ کیلومتر و با حداکثر سرعت ۱۱۰ کیلومتر برساعت جابجا کند.
ژاپن ایرلاینز در اوایل سال جاری در ولوکوپتر سرمایه گذاری کرد اما حالا دو شرکت با امضای توافقنامه ای جدید همکاری هایشان را برای ارائه چاره حمل و نقلی در شهرهای ژاپن گسترش داده اند.
طی این همکاری از تجربه شرکت ژاپنی در عملیات های هوایی ایمن و دانش ولوکوپتر در هواپیماهای برقی استفاده می شود. یکی از اهداف این همکاری تهیه تجهیزات پزشکی برای مناطق دورافتاده است. اما در کل هدف این همکاری آغاز عصر جدیدی در صنعت حمل و نقل است.
درهمین راستا آنها با شهرداری های مختلف همکاری می کنند و تقاضا برای چنین سرویسی ایجاد می کنند. این دو شرکت در نهایت تصمیم دارند تا ۳ سال دیگر خدمات تجاری خود در ژاپن را آغاز کنند.


منبع:

1399/07/09
21:41:24
5.0 / 5
1601
تگهای خبر: خدمات , خودرو , دانش , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آتی جو