فناوری های حوزه كنترل آلاینده های زیست محیطی معرفی می گردند

فناوری های حوزه كنترل آلاینده های زیست محیطی معرفی می گردند

اولین فستیوال نوآوری های كاربردی در زمینه پساب و پسماند در پارك فناوری پردیس برگزار می گردد.به گزارش آتی جو به نقل از پارک فناوری پردیس، شبکه فن بازار ملی ایران فستیوال «نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» را بعنوان اولین فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده های زیست محیطی برگزار می نماید. این رویداد ۱۸ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در جهت طرح جهش تجارت فناوری برگزار می گردد. مدیران کارخانه ها، تولیدکنندگان صنعتی و عرضه دهندگان آن و سرمایه گذاران از مدعوین این رویداد هستند.
محور اصلی فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی، معرفی محصولات فناوران و شرکت های ایرانی در این حوزه است. هدف شبکه فن بازار ملی ایران از برگزاری این فستیوال زمینه سازی برای بهره برداری آن دسته از شرکت ها و کارخانه های تولیدی است که با مسائل و مشکلات زیست محیطی دست به گریبان هستند.
معرفی محصولات شرکت های متقاضی در این فستیوال از دو طریق «انتشار در کتابچه رویداد» و «ارائه توسط فناوران در رویداد» امکان‎پذیر است.
در این رویداد برخی از شرکت های فناور و دانش بنیان فرصت معرفی محصولات خویش را در حضور صاحبان صنایع و سرمایه گذاران حاضر در رویداد دارند. برای عرضه محصول در روز رویداد، مستندات مربوط به فناوری ها و محصولات ارسال شده توسط شرکت های دانش بنیان و فناور متقاضی، توسط تیم تخصصی ارزیابی شده و بعد از ارزیابی طرح ها و محصولات برتر برای عرضه در رویداد انتخاب می شوند.
مهلت ثبت نام جهت شرکت در این رویداد تا ۱۰ آبان است.


منبع:

1399/07/29
10:56:55
5.0 / 5
1401
تگهای خبر: تخصصی , تولید , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آتی جو