راه اندازی سامانه پارلمان مجازی ایران با مشاركت همراه اول

راه اندازی سامانه پارلمان مجازی ایران با مشاركت همراه اول

سامانه یکپارچه سازی ارتباطات مردم با نمایندگان مجلس با همکاری و مشارکت همراه اول رونمایی گردید.به گزارش آتی جو به نقل از مهر، سامانه «پارلمان مجازی ایران» روز گذشته (۱۸ آذر) در مراسمی با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، مهدی غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول و حسین طهرانی مدیرعامل مبین نت و تعدادی از نمایندگان مجلس و مدیران همراه اول رونمایی گردید.
در سامانه تعاملی پارلمان مجازی ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند درباره مهمترین طرح ها و لوایح با مردم مشورت و نظرات و پیام های مردمی را دریافت نمایند. هر نماینده در پارلمان مجازی ایران دفتر مجازی دارد و مردم می توانند به جای صرف وقت و هزینه، مراجعات خویش را از راه دفتر مجازی انجام دهند.
از این پس، رسالت یکپارچه سازی ارتباطات مردم با تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با این سامانه و راهبری مدیریت مرکز تماس، پیامک، ایمیل و موارد ارتباطی دیگر همچون خدمات پارلمان مجازی ایران خواهد بود.
«پارلمان مجازی ایران» توسط «همراه اول کسب وکار» در مجلس شورای اسلامی ایران پیاده سازی و اجرا شده است.
شرکت ارتباطات سیار ایران پیش از این و در طول دوران شیوع ویروس کرونا، بستر شبکه امن و اختصاصی خویش را در اختیار سازمان ها و ارگان های حاکمیتی و دولتی نظیر شورای نگهبان، وزارت کشور و دادگاه ها قرار داده بود تا شرایط دورکاری و برگزاری جلسات آنلاین را برای این نهادها تسهیل کند.


منبع:

1399/09/19
17:46:03
5.0 / 5
1258
تگهای خبر: آنلاین , پیامك , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آتی جو